Yönetim

Mapuder yönetim kurulu ve üyelere buradan ulaşabilirsiniz.

Emre KURT

YÖNETİM KURULU BAŞKANI


İTÜ İnşaat Müh.

YÖNETİM KURULU

Uygur TANRIVERDİ

ASİL ÜYE


İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fak.
Büşra KADIOĞLU

ASİL ÜYE


İTÜ Jeoloji Müh.
Serhat BURAN

ASİL ÜYE


İTÜ Makina Müh.
Özgür AYDIN

ASİL ÜYE


Yeditepe Üni. Biyomedikal Müh.
Gizem YUMRU

ASİL ÜYE


Boğaziçi Üni. Kimya Müh.
Öznil YÜCEDAĞ

ASİL ÜYE


İTÜ Matematik Müh.
Can Mert CISDIK

ASİL ÜYE


İTÜ İnşaat Müh.
Sare TANRIVERDİ

ASİL ÜYE


İ.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı

DENETİM KURULU

Mert KİREVETÖZEN

DENETİM KURULU ÜYESİ


İTÜ İnşaat Müh.
Mert ÇEVİK

DENETİM KURULU ÜYESİ


İTÜ Telekomünikasyon Müh.
Selçuk KARADUMAN

DENETİM KURULU ÜYESİ


İTÜ Gemi İnşaat Müh.
Semih SOLAK

DENETİM KURULU ÜYESİ


İTÜ İnşaat Müh.
Murat PANAYIR

DENETİM KURULU ÜYESİ


İTÜ Uçak Müh.

ÜYELER

Ali ÖZATLAN

ÜYE


AREL Üni. İşletme
Deniz Noyan ÖZLÜ

ÜYE


Trakya Üni. Tıp Fak.
Lale AZEROĞLU

ÜYE


Yeditepe Üni. Hukuk Fak.
Burcu SEVİCİ

ÜYE


İTÜ İşletme Müh.
Erdi AKGÜL

ÜYE


İTÜ İnşaat Müh.
Levent USTAOĞLU

ÜYE


İTÜ İnşaat Müh.
Hasan Can YAŞAR

ÜYE


Koç Üni. Elektrik ve Elektronik Müh.
Vuslat Nur YAŞAR

ÜYE


İ.Ü. Hukuk Fak.
Duygu BALAT

ÜYE


İTÜ Endüstri Müh.
Merve GÜNEŞ

ÜYE


Plato M.Y.O Grafik Tasarımı
Özgenur ÖZAKYOL

ÜYE


İTÜ Makina Müh.
Berkay CAN

ÜYE


İTÜ İnşaat Müh.
Merve KURT

ÜYE


İTÜ Endüstri Müh.
Ecem KUKUL

ÜYE


İTÜ Mimarlık Fak.
Ayşenur ÖZTÜRK

ÜYE


YTÜ Kontrol ve Otomasyon Müh.
Fahriye Gül ÖZER

ÜYE


İTÜ Tekstil Müh.
Harun ARSLAN

ÜYE


İTÜ İnşaat Müh.
Tamer DİRİK

ÜYE


İTÜ İnşaat Müh. ve İTÜ Maden Müh.
Muhammed Akif ÖZDEN

ÜYE


İTÜ Uzay Müh.
Mustafa GÜMÜŞ

ÜYE


İTÜ İnşaat Müh.
Hekimhan AKDENİZ

ÜYE


İTÜ Makina Müh.
Neşe TOPUZ

ÜYE


İTÜ Makina Müh.
Metin Tan TANSEL

ÜYE


İ.Ü. Diş Fakültesi
Sinem KARA

ÜYE


İTÜ Jeofizik Müh.
Tugay KÖKLÜ

ÜYE


Beykent Üni. Enerji Sistemleri Müh.
Kubilay Kodaz

ÜYE


Kültür Üni. Endüstri Müh.
Betül Şimşek

ÜYE


Yeditepe Üni. Kamu Yönetimi
Sidar Nihat Bıçakcı

ÜYE


İTÜ İnşaat Müh.
Esra Belge

ÜYE


Hacettepe Üni. Sosyoloji
Kübra DEMİR

ÜYE


İ.Ü. İletişim Fakültesi
Mustafa Akbulut

ÜYE


İTÜ İnşaat Müh.
Funda Güven

ÜYE


İTÜ Fizik Müh.
Sıla Döngül

ÜYE


Mef Üni. Psikolojik Danışmanlık
Özge Uludüz

ÜYE


İstanbul Üni. Hukuk
Samet Uzun

ÜYE


İTÜ Uçak Mühendisliği
Şükrü Atakan

ÜYE


YTÜ Elektrik Mühendisliği
Gülcem Ece Güneş

ÜYE


İTÜ Mimarlık Fakültesi
Kenan Topdal

ÜYE


Beykent Üniversitesi İşletme Müh.
Berkay Solak

ÜYE


Marmara Üni. Diş Hekimliği Fak.
Aslıhan Altındal

ÜYE


Eskişehir Osmangazi Üni. Makine Müh.
YTÜ İnşaat Müh. ( Yüksek Lisans )