Gönüllü Formu

Eğitim için siz de bir ışık yakın.
NOT: Mavi Kütüphane hariç, etkinliklerimizin çoğu İstanbul'da gerçekleştirilmektedir.

Gönüllülük nedir?

Hiçbir menfaat ve karşılık gözetmeksizin, sadece finansal ve fiziksel değil, aynı zamanda bilgi, beceri ve kabiliyetlerinin tümünün seferber edilmesine gönüllülük denir.

Bizim için gönüllü; içinde yaşadığımız topluma katkıda bulunabilmek için hiçbir etnik unsur ayrımı yapmadan ya da hiçbir ideolojiyi kayırmadan bilgisini, becerisini, zamanını ve emeğini iyiliğe dönüştürmek isteyen, her tür insani birikime ve sorumluluk bilincine sahip herkestir.

Ne Tür Katkılar Sağlayabilrsiniz?

Mavi Pusula Eğitim ve Yardımlaşma Derneği olarak yıl içerisinde birçok etkinlik yapmaktayız. Bu etkinliklerimizde farklı noktalarda yer alabilir, gönüllü olarak katkıda bulunabilirsiniz.

Herkes zamanı çerçevesinde gönüllü olarak çalışmalara katılabilir. Gönüllülük her zaman ofis çalışması demek değildir. Saha çalışmaları, diyalog, ziyaretler ve fikir alışverişi gibi çok sayıda gönüllülük yapabileceğiniz alanlar mevcuttur.

Etkinliklerimizde bize eşlik edebilirsiniz.

Gittiğimiz eğitim kuruluşlarında çocuklarımıza ağabeylik, ablalık yapabilir ve onların ihtiyaçlarına göre çözümler üretebilirsiniz.

Faaliyetlerimizin belirlenmesine ve organize edilmesine destek olabilir, fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Mesleki birikimlerinizden çocuklarımızın yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlantıda olduğunuz firmalarla iş birliği yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Siz de Mapuder’e destek olun, birlikte daha faydalı ve daha büyük işler başaralım.